اخبار و رویدادها

مازندران استان بی نظیری برای سرمایه گذاری خارجی است

به گزارش خبرنگاران، ربیع فلاح جلودار صبح چهارشنبه در نشست با استاندار و هیئت تجاری و مالی مارکه ایتالیا با اشاره به دوران پسابرجام گفت: در پسا برجام و برطرف تحریم ها فرصت مناسبی برای ارتباطات سازنده و مثبت ایران با کشورهای اروپایی ازجمله ایتالیا فراهم...

11 آذر 1398

آب دریای خزر در فلات مرکزی قرار است به چه مصارفی برسد؟

معاون محیط زیست انسانی سازمان حفاظت محیط زیست گفت: قرار است آب دریای خزر در فلات مرکزی کشور صرف مصارف شرب و صنعت گردد. در حال حاضر نیز اختلافاتی بین محیط زیست دریایی سازمان حفاظت محیط زیست و کارفرمای پروژه انتقال آب روی عمق برداشت وجود دارد.

11 آذر 1398

اردوغان آمریکا را تهدید کرد

ایسنا نوشت: رئیس جمهوری ترکیه گفت، اگر واشنگتن به وعده های خود عمل نکند، با سرانجام مهلت 120 ساعته برای آتش بس موقت، عملیات نظامیچشمه صلح در شمال شرق سوریه قاطعانه ادامه خواهد یافت.

10 آذر 1398

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد زیر تیغ جراحی

غلامرضا محمدی صبح امروز (پنجشنبه) زانویش را به تیغ جراحان سپرد.

9 آذر 1398

بازخوانی یک کودتا در سال های سیاه، تاریخ را در بازی روایت کنیم

عماد رحمانی، فعال عرصه بازی های رایانه ای و سازنده بازی سال های سیاه درباره کودتای امریکایی 28 مرداد و انگیزه خود از ساخت این بازی به خبرنگاران گفت: علاقه ای که به مسائل و رخدادهای سیاسی و عجین کردن آنان با بازی داشتم باعث شد یک سه گانه تاریخی را طراحی...

8 آذر 1398

خانه وارطان ثبت ملی شد، فهرست آثار تاریخی و فرهنگی غیرمنقولی که ثبت ملی شدند

معاون میراث فرهنگی کشور از ثبت ملی 40 اثر تاریخی و فرهنگی غیرمنقول در شورای ملی ثبت آثار غیرمنقول تاریخی و فرهنگی واجد ارزش اطلاع داد و گفت: این آثار مربوط به استان های خراسان جنوبی و تهران است.

8 آذر 1398

حدود 66 درصد اماکن روستایی فارس دارای سند است

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی فارس خاطرنشان کرد که تاکنون بالغ بر 66 درصد از اماکن روستایی در این استان دارای سند شده است.

7 آذر 1398

پنجعلی: پرسپولیس احتیاج به کمیته فنی دارد؛ تغییر مربی سَم است، با 14 گل به کامبوج خیلی خوش گذشت!

مدافع پیشین تیم ملی فوتبال ایران معتقد است بحث تغییر سرمربی در حال حاضر برای باشگاه پرسپولیس سَم است و همه باید از کالدرون حمایت نمایند.

6 آذر 1398

2 طلبکار در باشگاه استقلال

دو تن از طلبکاران تیم فوتبال استقلال در محل این باشگاه حاضر شدند.

6 آذر 1398

قدردانی سفیر دمشق در بیروت از مواضع میشل عون در حمایت از سوریه

به گزارش خبرنگاران به نقل از العهد، علی عبدالکریم علی سفیر دمشق در بیروت از مواضع میشل عون رئیس جمهور لبنان در حمایت از سوریه قدردانی کرد.

5 آذر 1398

روسیه: اینستکس ناکارآمدی خود در قبال ایران را ثابت کرد

ایرنا نوشت: نماینده دائم روسیه در اتحادیه اروپا گفت: ساز وکار حمایت از مبادلات تجاری ایران موسوم به اینستکس از ابتدای کار تاکنون فقط ناکارمدی خود را ثابت کرده است.

4 آذر 1398

پرونده پروپئیچ ربطی به من نداشت، گذشت زمان دروغگوها را رسوا کرد

به گزارش خبرنگاران، سیدرضا افتخاری حدود دو سال در باشگاه استقلال به عنوان مدیرعامل مشغول به کار بود اما در نهایت پس از فشاری که به وی از سوی طرفداران در نحوه بستن تیم وارد شد، تیرماه 1397 از سمتش استعفا کرد. افتخاری در مصاحبه ای که همان روز با خبرنگاران...

4 آذر 1398

بهترین کشورها برای تحصیلات دانشگاهی معرفی شدند

به گزارش خبرنگاران، در این رتبه بندی 50 کشور جهان دارای بالاترین نظام های آموزش عالی در چهار شاخص قدرت سیستم، میزان دسترسی، رهبری و حاکمیت دانشگاه ها و زمینه های مالی معرفی نموده است.

3 آذر 1398

غرقی: جمهوری اسلامی در ماجرای حمله به نفتکش خویشتن داری کرد ، حمله ترکیه شرایط حضور مجدد آمریکا در منطقه را مهیا می نماید

یک کارشناس مسائل بین الملل گفت: حمله ترکیه به سوریه چه با تبانی آمریکا باشد، چه نباشد؛ بهانه ای برای حضور مجدد ایالات متحده در منطقه خواهد بود.

2 آذر 1398

اختصاص قطاراتوبوسی رایگان در محور خرمشهر ـ شلمچه، ارتقای امنیت شبکه ریلی

فرمانده پلیس راه آهن کشور از کوشش شبانه روزی این پلیس برای ارتقای امنیت شبکه ریلی در ایام منتهی به اربعین حسینی اطلاع داد.

1 آذر 1398

طرز تهیه سوپ کاهو به دو روش

شاید حتی فکر این هم به ذهنتان خطور نکرده باشد که می شود از کاهو هم سوپ درست کرد. حتی بسیاری از کسانی که در زمینه پختن انواع سوپ های متنوع دستی بر آتش دارند هم احتمالاً با این نوع سوپ آشنا نیستند. شاید هنوز از خوشمزگی ته دیگ کاهو در شگفتی باشید، اما باید...

1 آذر 1398

کدام کشورها بیشترین دارایی را دارند؟

آمریکا جای سوئیس را در صدر فهرست بیشترین دارایی سرانه گرفت.

30 آبان 1398

شهنازی: بازی با تیم ملی استرالیا بهترین انتخاب ممکن بود

خبرنگاران: مربی سالبق تیم ملی والیبال گفت: با توجه به اینکه سرمربی تیم ملی ایران درگیر لیگ ایتالیا بود، شروع بازی های تدارکاتی با تیم ملی استرالیا در تهران، بهترین انتخاب ممکن بود

29 آبان 1398

فهرست رتبه های برتر آزمون های دانشنامه پزشکی منتشر شد

فهرست 5 درصد و 10 درصد اول آزمون های دانشنامه پزشکی تخصصی و فوق تخصصی منتشر شد.

28 آبان 1398

تازه ترین تحولات شمال شرق سوریه، جگنده های ترکیه عمق 50 کیلومتری سرزمین سوریه را بمباران کردند

کردهای سوریه عصر چهارشنبه در واکنش به حمله نظامی ترکیه به شمال سوریه دو شهر در مناطق جنوبی ترکیه و هم مرز با سوریه را خمپاره باران کردند.

27 آبان 1398
تعداد: (395)