پیروزی مدعیان در هفته پنجم لیگ برتر والیبال، ورامین تنها تیم بدون باخت

هفته پنجم لیگ برتر والیبال باشگاه های ایران با پیروزی مدعیان به سرانجام رسید تا به این ترتیب، شهرداری ورامین تنها تیم بدون باخت تا اینجای فصل باشد.

پیروزی مدعیان در هفته پنجم لیگ برتر والیبال، ورامین تنها تیم بدون باخت

به گزارش خبرنگاران، رقابت های هفته پنجم لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور، عصر امروز (چهارشنبه) 22 آبان ماه 1398 با برگزاری 6 ملاقات پیگیری شد که در سرانجام، تیم های شهرداری ورامین، پیکان تهران، کاله مازندران، سپاهان اصفهان، سایپای تهران و راهیاب ملل مریوان مقابل رقبای خود به رجحان رسیدند.

در نخستین و یکی از بازی های حساس هفته، تیم شهرداری ورامین مدافع عنوان قهرمانی میزبان تیم مدعی شهرداری گنبد بود که توانست مهمان خود را در سه ست متوالی شکست داده و پنجمین برد خود را کسب کند. به این ترتیب شاگردان عمده غیاثی با پنج برد متوالی تنها تیم بدون باخت لیگ تا سرانجام هفته پنجم هستند.

در بازی دوم هفته نیز تیم کاله مازندران توانست میزبانش پیغام مشهد را که این روزها شرایط اقتصادی خوبی ندارد، سه بر صفر شکست دهد.

اما در بازی سوم هم تیم پیکان تهران میزبان تیم فولاد سیرجان ایرانیان بود که شاگردان محمد ترکاشوند توانستند با نتیجه سه بر یک مهمان سیرجانی خود را شکست دهند. قابل توجه است که به دلیل سرانجام یافتن محرومیت جواد کریمی و سلیم چپرلی، تیم پیکان برای نخستین بار در این فصل از این دو بازیکن در ترکیب اصلی خود استفاده کرد.

در بازی چهارم نیز تیم بحران زده سایپا که مدعی کسب عنوان قهرمانی است، میزبان نه چندان قدرتمند خود شهروند اراک را با نتیجه قاطع 3 بر صفر شکست داد تا به این ترتیب، شاگردان ناصر شهنازی از بحران خارج شوند.

در ملاقات تیم های تازه لیگ رجحان شده شهداب یزد و راهیاب ملل مریوان نیز شاگردان آرش صادقیانی توانستند میزبان یزدی خود را با نتیجه سه بر صفر شکست داده و نخستین پیروزی خود را در لیگ برتر جشن بگیرند.

شاگردان رحمان محمدی راد در تیم سپاهان اصفهان نیز در خانه با نتیجه سه بر یک تیم خاتم اردکان را شکست دادند. سپاهانی ها ست دوم را واگذار نموده و در ست های اول، سوم و چهارم به رجحان رسیدند.

نتایج بازی های امروز به توضیح زیر رقم خورد:

شهرداری ورامین 3 - صفر شهرداری گنبد (25-21، 25-22 و 25-22)

پیکان تهران 3 - 1 فولاد سیرجان ایرانیان (25-22، 25-20، 26-28 و 25-20)

شهداب یزد صفر - 3 راهیاب ملل مریوان (23-25، 23-25 و 22-25)

پیغام مشهد صفر - 3 کاله مازندران (20-25، 17-25 و 19-25)

سپاهان اصفهان 3 - 1 خاتم اردکان (25-14، 23-25، 25-14 و 25-20)

شهروند اراک صفر - 3 سایپا تهران (21-25، 20-25 و 14-25)

تیم شهرداری ارومیه نیز با توجه به قرعه استراحت، در هفته پنجم بازی نداشت.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "پیروزی مدعیان در هفته پنجم لیگ برتر والیبال، ورامین تنها تیم بدون باخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیروزی مدعیان در هفته پنجم لیگ برتر والیبال، ورامین تنها تیم بدون باخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید