مجموعه شهرداری تهران حق شکایت از هیچ رسانه ای را ندارد

سرپرست مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران از پس گیری تمامی دعاوی حقوقی مدیریت شهری علیه رسانه ها به دستور شهردار تهران اطلاع داد.

مجموعه شهرداری تهران حق شکایت از هیچ رسانه ای را ندارد

به گزارش خبرنگاران پوریا سوری با تاکید بر دستور پیروز حناچی - شهردار تهران - مبنی بر ممنوعیت طرح شکایت مدیران شهری از رسانه ها در محاکم قضایی اظهار کرد: به طور حتم، در این دوره از مدیریت شهری بنا داریم با تکیه بر اصل شفافیت، تعامل بسیار خوبی با رسانه ها به عنوان نمایندگان افکار عمومی و رکن چهارم دموکراسی داشته باشیم بنابراین، تسهیل شرایط موجود برای دسترسی آزاد به اطلاعات را از مهمترین وظایف خود می دانیم.

وی ادامه داد: شهردار تهران همیشه بر رعایت شأن و منزلت خبرنگاران و صندلی رفیع این شغل تاکید نموده است و به تمامی زیرمجموعه های مدیریت شهری دستور داد که حق شکایت از هیچ رسانه ای را ندارند و درصورت طرح هرگونه دعوی حقوقی، ملزم به پس گیری شکایت هستند.

سرپرست مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران اضافه نمود: رویکرد مدیریت شهری این است که حتی در صورت انتشار اخبار خلاف واقع و کذب به جای طرح شکایت، با برگزاری جلسه با مسئولان و خبرنگاران رسانه منتشرنماینده خبر در راستای قانع کردن رسانه و تنویر افکار عمومی گام بردارد.

به گزارش سایت شهرنوشت، سوری در سرانجام گفت: با توجه به رویکرد تعاملی شهرداری تهران، انتظار می رود تا رسانه ها نیز ضمن دقت نظر در انتشار اخبار مربوط به حریم خصوصی افراد، در پوشش این گونه موضوعات، حساسیت و دقت لازم را به خرج دهند و از انتشار شایعات و مطالب خلاف واقع پرهیز نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "مجموعه شهرداری تهران حق شکایت از هیچ رسانه ای را ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجموعه شهرداری تهران حق شکایت از هیچ رسانه ای را ندارد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید