علوی: تاج باید با استعفای مسئولان مستعفی موافقت می کرد نه مجمع، با افتخار میزبان سلطانی فر هستیم

مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال گفت: موافقت یا مخالفت با استعفای کفاشیان، معینی و اصفهانیان برعهده رئیس فدراسیون فوتبال بوده و این مورد در اختیار مجمع نبود.

علوی: تاج باید با استعفای مسئولان مستعفی موافقت می کرد نه مجمع، با افتخار میزبان سلطانی فر هستیم

به گزارش ، امیر مهدی علوی درباره استعفای علی کفاشیان (نایب رئیس اول)، فریدون اصفهانیان (رئیس کمیته داوران) و فریدون معینی (رئیس کمیته جوانان) فدراسیون فوتبال در آستانه برگزاری مجمع عمومی این فدراسیون بیان کرد: دستور کار مجمع عمومی فدراسیون که قرار است امروز (یکشنبه) برگزار شود بررسی عملکرد فدراسیون فوتبال در سال اخیر و صورت حساب های مالی است. با توجه به اتفاق های مثبتی که در این دوره فدراسیون فوتبال مانند صعود مقتدرانه تیم ملی به جام جهانی، نتایج درخشان در این رقابت ها، قهرمانی تیم های ملی فوتسال بانوان و آقایان در آسیا، قهرمانی تیم ملی ساحلی در آسیا و سایر افتخارات متعدد بحث اصلی درباره مجمع فدراسیون بررسی و ارائه شفاف صورت حساب های مالی از سوی خزانه دار و بررسی برخی موارد مربوط به آئین نامه انضباطی است.

او ادامه داد: درباره بحث استعفای برخی از مدیران فدراسیون هم باید مراتب تقدیر و تشکر خاضعانه فدراسیون را نسبت به زحمات این عزیزان اعلام کنم و زبان من برای بیان پاسداشت بزرگانی مانند کفاشیان، معینی و اصفهانیان در فدراسیون فوتبال قاصر است. این عزیزان در حوزه خودشان زحمات زیادی کشیدند. مهدی تاج هم پس از دریافت نامه های ارسالی این عزیزان مبنی بر احترامشان به قانون و استعفا از سمت خود با این موضوع موافقت کرد.

علوی شرح داد: فدراسیون فوتبال از ابتدا بر رعایت قانون تاکید داشت و هرگز خود را فراتر از قانون نمی دانست. البته من از رسانه ها سوال دارم که آیا می دانند فریدون معینی دیروز(شنبه) استعفا کرده است که از واژه استعفای دسته جمعی استفاده می کنند. خواهش می کنم از چنین لفظی استفاده نکنید.

مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال گفت: موافقت یا مخالفت با استعفای کفاشیان، معینی و اصفهانیان برعهده رئیس فدراسیون فوتبال بوده و موردی نیست که مجمع درباره آن تصمیم بگیرد. پس از ارجاع موضوع به تاج تصمیم گیری های لازم هم انجام شد.

علوی درباره احتمال غیبت مسعود سلطانی فر و محمدرضا داورزنی در مجمع عمومی فدراسیون فوتبال گفت: با افتخار میزبان وزیر محترم ورزش و معاون او هستیم.

او درباره اینکه برخی از مدیران مستعفی فدراسیون با وجود تمایل نداشتن به استعفا از پست های خود چنین کاری انجام دادند، گفت: خواهش می کنم اینگونه صحبت نکنید چراکه برخی از این افراد روی اجرای قانون تاکید داشتند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "علوی: تاج باید با استعفای مسئولان مستعفی موافقت می کرد نه مجمع، با افتخار میزبان سلطانی فر هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علوی: تاج باید با استعفای مسئولان مستعفی موافقت می کرد نه مجمع، با افتخار میزبان سلطانی فر هستیم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید