شستا در چهارمحال و بختیاری سرمایه گذاری می نماید

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: با قول مساعدت وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی پروژه های قابل سرمایه گذاری دارای توجیه مالی در استان برای اجرا به شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی (شستا) ارائه می گردد.

شستا در چهارمحال و بختیاری سرمایه گذاری می نماید

به گزارش خبرنگاران، به نقل از روابط عمومی استانداری، اقبال عباسی شامگاه یکشنبه با اعلام این خبر اظهار کرد: در نشستی که روز یکشنبه با حضور نمایندگان مجلس شورای اسلامی استان با محمد شریعتمداری برگزار گردید، توانستیم مصوبات و قول های مساعدی برای بهبود وضعیت اشتغال و فراوری استان بگیریم.

وی حل مشکل شرکت هاناپرواز درنا را از مهم ترین تصمیمات این نشست بیان کرد و گفت: مسائل این سرمایه گذار بخش خصوصی در صنعت گردشگری استان، با حضور هیأت مدیره این شرکت در جلسه مطرح شد و وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مورد عملیاتی شدن تفاهم نامه بین این شرکت و هواپیمایی آسمان با موضوع فروش سه فروند هواپیمای فوکر 100، به مدیرعامل شرکت هواپیمایی آسمان دستور ویژه داد.

به گفته عباسی صدور مجوز و احداث پلی کلینیک تخصصی تأمین اجتماعی در شهرستان بروجن و همچنین تأمین پزشک برای بیمارستان ها و درمانگاه های تأمین اجتماعی استان از دیگر موارد مطرح شده در این نشست بود و وزیر در مورد ضرورت احداث پلی کلینیک بروجن در همان محل و با همان ظرفیتی که کلنگ زنی شد تاکید و دستور لازم را صادر کرد.

استاندار چهارمحال و بختیاری، پیش بینی آینده شغلی کارگران پروژه پتروشیمی لردگان پس از تکمیل طرح را از مهمترین دغدغه های بخش کارگری استان بیان کرد و گفت: از آنجا که پیش بینی می گردد که پتروشیمی لردگان سال آینده به بهره برداری برسد، قرار بر این شد تا در مورد وضعیت کارگران این مجتمع تمهیدات لازم اندیشیده گردد.

عباسی گفت: برطرف مسائل شرکت شیر خشک نوزاد پگاه، پیگیری تفاهم نامه حوزه اشتغال فراگیر و عملیاتی شدن قانون حمایت از توسعه اشتغال پایدار روستایی از دیگر موارد مطرح شده در این نشست بود که تصمیم گیری لازم در این زمینه نیز انجام و توسط وزیر محترم ابلاغ شد.

همچنین در زمینه تسهیل و افزایش خدمات درمانی و ورزشی به بیمه شدگان و مناطق محروم استان گفتگو و تصمیم گیری لازم به عمل آمد.

استاندار در این نشست ضمن تبریک پیشاپیش سال جدید و آرزوی موفقیت برای دولت تدبیر و امید و سربلندی نظام، از دکتر شریعتمداری برای سفر به چهارمحال و بختیاری دعوت به عمل آورد.

در این نشست نمایندگان مردم شهرستان های بروجن و لردگان در مجلس شورای اسلامی حضور داشتند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "شستا در چهارمحال و بختیاری سرمایه گذاری می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شستا در چهارمحال و بختیاری سرمایه گذاری می نماید"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید