داود رفعتی: تیم داوری دربی عملکرد بی نقصی داشت

داود رفعتی، رئیس دپارتمان داوران معتقد است که اشکان خورشیدی و یاری هایش، قضاوت بی نقصی در دربی 89 داشتند.

داود رفعتی: تیم داوری دربی عملکرد بی نقصی داشت

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، داود رفعتی درباره عملکرد اشکان خورشیدی در دربی 89 گفت: با توجه به اینکه این بازی از حساسیت بالایی برخوردار بود، سعی کردیم از بهترین تیم داوری در این مسابقه استفاده کنیم که خوشبختانه خورشیدی و تیمش توانستند به خوبی این بازی را کنترل و مدیریت نمایند.

وی مطرح کرد: من بازی را از نزدیک و در استادیوم آزادی دیدم. تیم داوری ما در این مسابقه نمایش و عملکرد خیلی خوب و کم نقصی داشت و با موفقیت هم به کار خود خاتمه داد. جا دارد بار دیگر از این طریق به آنها خسته نباشید بگویم. بازی های دربی و شهرآورد ها به طور کلی حواشی زیادی دارد. باید در این مواقع داوران باتجربه که هر دو تیم هم قبول داشته باشند، انتخاب گردد تا حواشی کمتر گردد.

رئیس دپارتمان داوران درباره پنالتی که در نیمه اول برای استقلال گرفته شد، گفت: پنالتی اعلام شده توسط اشکان خورشیدی کاملاً درست بود و بازیکن پرسپولیس روی بازیکن حریف مرتکب خطا شده بود. ضمن اینکه کولینا نیز درباره قضاوت این دیدار بیان داشت که تیم داوری با شجاعت بازی پرخوردی را کنترل و مدیریت کرد. با توجه به گزارش ناظران، قضاوت های خوبی را از داوران در این هفته شاهد بودیم. به جز دو دیدار، در بقیه بازی ها داوران اشتباه تأثیرگذاری در نتیجه مسابقات نداشتند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "داود رفعتی: تیم داوری دربی عملکرد بی نقصی داشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "داود رفعتی: تیم داوری دربی عملکرد بی نقصی داشت"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید