داستان عکس شهرداری برازجان و تفسیرهای بعدی...

روز گذشته تصاویری از جلسه ای که به مناسبت روز شهردار در سالن اجتماعات شهرداری برازجان برگزار شده بود، منتشر شد. در این تصاویر تعدادی از افراد حاضر در جلسه از جمله کارمندان شهرداری و اصحاب رسانه، فعالان اجتماعی و هنرمندان روی جایگاه ها نشسته و تعدادی از پاکبانان و کارمندان و کارگران شهرداری نیز با لباس های کار خود بر روی زمین نشسته اند.

داستان عکس شهرداری برازجان و تفسیرهای بعدی...

به گزارش خبرنگاران، افراد مختلف در این خصوص اظهارنظرهای متفاوتی نموده و این تصویر با عنوان اقدام تاسف برانگیز و تحقیرآمیز یک شهرداری در فضای مجازی دست به دست شده است که بعضی این اقدام را بی حرمتی خوانده و بعضی نیز شهردار را بی تقصیر می دانند.

در پی این اتفاقات و برای روشن شدن ماجرا با شهردار برازجان تماس گرفتیم، محمدحسن محمدی، در شرح این رخداد به خبرنگاران گفت: دیروز به مناسبت 25 اسفند ماه که در تقویم به عنوان روز شهردار نام گذاری شده است، پرسنل مراسمی ترتیب داده و می خواستند من را غافلگیر نمایند. ساعت حدود 9 صبح بود که با من تماس گرفته و اطلاع دادند در شهرداری مسئله ای پیش آمده است.

وی اضافه نمود: من به شهرداری رفتم و دیدم مراسمی ترتیب داده اند، سالن پر از جمعیت بود و تعدادی از مهندسان و کارگران هم پایین نشسته بودند. من آنجا هم گفتم که چرا این کار را نموده اید که گفتند امروز و اینجا ما میزبان هستیم و مهمانان ما از بیرون مجموعه باید بالا بنشینند.

محمدی اعلام نمود: سالن اجتماعات شهرداری برازجان نمازخانه هم هست و فرش شده، حتی در مراسمی که مدتی پیش برگزار گردید، من خودم پایین نشستم و تصاویر آن نیز موجود است. ضمن این که این مکان سالن نماز و مقدس است، من دیشب هم شرح داده و معذرت خواستم. اما امروز که دو سه ساعت اول نتوانستم به سرکار بیایم به من خبر دادند کارگران به حمایت از من در شهرداری تجمع نموده اند و می گویند تا شهردارمان نیاید کار امروزمان را آغاز نمی کنیم.

وی تاکید نمود: من خودم هم کارگر بوده ام و هیچ گاه صندلی این عزیزان را پایین ندیده ام، لذا یک افرادی شیطنت رسانه ای انجام داده و این عکس را به شکل گسترده ای در فضای مجازی و اینترنت منتشر نموده اند که این خود موجب جلب نظرات و واکنش های مثبت و منفی شد.

شهردار برازجان هم چنین شب گذشته در صفحه شخصی خود نوشت: با توجه به این که در مراسم غافلگیرنماینده امروز، بنده یک مهمان بودم، بابت اتفاق ناخواسته پیش آمده عذرخواهی می کنم. امروز کارمندان، کارگران و پاکبانان عزیز و زحمتکش شهرداری برازجان، میزبان این مراسم بوده و قطعا خود آنها شایسته تقدیر و تشکر بودند. من دست این عزیزان را می بوسم و هرگز و هرگز در ذهنم برای خودم صندلیی بالاتر از این زحمتکشان متصور نبوده و نیستم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "داستان عکس شهرداری برازجان و تفسیرهای بعدی..." امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "داستان عکس شهرداری برازجان و تفسیرهای بعدی..."

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید