خبری جذاب برای هواداران سریال بازی تاج و تخت ، اپلیکیشنی که به کاربران زبان های والرین را آموزش می دهد

اگر از هواداران سریال بازی تاج و تخت باشید احتمالا می دانید که در این سریال از زبان هایی ساختگی استفاده شده است. درواقع گروهی از مردمان این سریال به زبان هایی مثل های والرین صحبت می کردند که ساخته و پرداخته ذهن نویسنده سریال است. اکنون یک اپلیکیشن جذاب این زبان را به هواداران سریال آموزش می دهد.

خبری جذاب برای هواداران سریال بازی تاج و تخت ، اپلیکیشنی که به کاربران زبان های والرین را آموزش می دهد

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، اپلیکیشن Duolingo، یک برنامه زبان آموزی آزاد است که درسهایی را به زبان های والرین به افراد تدریس می نماید. جالب است بدانید که این روزها زبان های والرین بیش از 822،000 زبان آموز فعال دارد.

جالب است بدانید که اپلیکیشنDuolingo برای اولین بار در سال 2017 به شکل آزمایشی شروع به کار کرد و از آن موقع تا کنون بیش از 1.2 میلیون نفر در این سیستم آموزشی شرکت نموده اند. سام دالسیم، سخنگوی Duolingo، گفت: در دو هفته گذشته که در آستانه تماشای سریال بازی تاج و تخت هستیم شاهد افزایش 65٪ تعداد افرادی هستیم که در این دوره شرکت نموده اند.

دالسیم گفت: ما بیش از 30 زبان را آموزش می دهیم و هزاران نفر به این زبان ها صحبت می نمایند و قادر به یاری به ما هستند. اما جالب است بدانید که تنها یک نفر در سیاره زمین وجود دارد که زبان های والرین را می داند و او دیوید پترسون نویسنده این سریال است.

در حال حاضر 824 کلمه های والرین وجود دارد که کاربران می توانند در Duolingo یاد بگیرند و این تعداد همچنان روندی رو به رشد طی می نماید. پترسون گفت که در حال حاضر 2،000 کلمه در نسخه کامل این زبان وجود دارد.

منبع: انتخاب

به "خبری جذاب برای هواداران سریال بازی تاج و تخت ، اپلیکیشنی که به کاربران زبان های والرین را آموزش می دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبری جذاب برای هواداران سریال بازی تاج و تخت ، اپلیکیشنی که به کاربران زبان های والرین را آموزش می دهد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید