جزئیاتی جدید از کوشش ترامپ برای اخراج دختر و دامادش فاش شد

جزئیات کتاب جدیدی فاش می نماید، اندکی پس از ورود جان کلی به عنوان رئیس دفتر کاخ سفید دونالد ترامپ این ژنرال بازنشسته را موظف کرد تا از شر ایوانکا ترامپ و جارد کوشنر خلاص گردد و به همین دلیل او آنها را به نیویورک فرستاد.

جزئیاتی جدید از کوشش ترامپ برای اخراج دختر و دامادش فاش شد

به گزارش روزنامه نیویورک تایمز در این کتاب آمده است: شرکت کوشنر مدعی است که ترامپ از جان کلی، رئیس دفتر وقت کاخ سفید خواسته بود تا داماد و دختر ارشدش را از کاخ سفید حذف کند زیرا فرزندان او نمی دانستند که چطور طبق مقررات بازی نمایند.

براساس این کتاب که نوشته یک روزنامه نگار به نام ویکی وارد است، ترامپ سابقا از فرزندانش درباره فراوری امواج منفی در مطبوعات شکایت داشته است. ژنرال کلی در آن موقع به ترامپ گفته بود که اخراج فرزندان او سخت است اما بعدا با حرف ترامپ که گفته بود اینها چنان زندگی را سخت می نمایند که چاره ای جز درخواست از هر دوی آنها برای استعفا باقی نمی ماند موافقت کرد.

افراد آگاه به نیویورک تایمز گفتند، ایوانکا ترامپ و همسرش از این برنامه ها جان سالم به در بردند. آنها افزودند، تمایل رئیس جمهوری آمریکا برای خروج فرزندانش از کاخ سفید همچون امواجی در رفت و آمد است.

جان کلی دسامبر گذشته از ریاست دفتر کاخ سفید کناره گیری کرد. از زمان کناره گیری او، ایوانکا ترامپ و کوشنر نفوذ بیشتری پیدا کردند.

مقام های کاخ سفید ادعاهای مطرح شده در کتاب ویکی وارد را رد کردند. سخنگوی وکیل کوشنر به نیویورک تایمز گفت: به نظر می رسد ویکی وارد این کتاب را براساس تخیل نگارش نموده است نه واقعیت. هر آنچه خانم وارد در کتابش به آن اشاره نموده است، غلط است. تصحیح این همه غلط بسیار وقت گیر خواهد بود. ، ایسنا

منبع: ایران آنلاین

به "جزئیاتی جدید از کوشش ترامپ برای اخراج دختر و دامادش فاش شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیاتی جدید از کوشش ترامپ برای اخراج دختر و دامادش فاش شد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید