ترامپ : خودم به حساب معترضان پورتلندی میرسم

به گزارش گردش و مسافرت، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا با انتشار پیامی توئیتری، مخالفینی را که طی ماه های اخیر در انتقاد از سیاست های نژادپرستانه دولت وی، خیابان های پورتلند - بزرگترین شهر ایالت اورگن- را صحنه اعتراضات خود نموده اند؛ سارق و غارتگر خطاب و تهدید کرد که خودش به خدمت آنها می رسد!

ترامپ : خودم به حساب معترضان پورتلندی میرسم

وی در این پیغام نوشت: چنانچه تید ویلر شهردار نالایق پورتلند، کنترل شهرش را به دست نگیرد و آنارشیست ها، آشوبگران، شورشی ها و غارتگران را متوقف نکند؛ خودمان دست به کار می شویم و آنچه را که باید 100 روز پیش انجام می شد؛ انجام می دهیم.

شهردار پورتلند هم طی بیانیه ای آتشین، خطاب به ترامپ که تهدید نموده برای سرکوب معترضان پورتلندی به گارد ملی متوسل خواهد شد؛ گفت: لطفاً دخالت نکن چراکه ما هیچکدام از سیاست های تفرقه انگیز تو را نمی خواهیم.

تظاهرات ضدنژادپرستی در اقصی نقاط آمریکا از اواخر ماه میلادی می در واکنش به قتل جورج فلوید سیاهپوست به دست پلیس ایالت مینه سوتا شروع شد و همچنان ادامه دارد.

دیروز آدینه نیز، دهها هزار نفر از مردم آمریکا با برگزاری یک گردهمایی اعتراضی در شهر واشنگتن دی. سی، خواهان اجرای اصلاحات در قوانین کیفری و حقوق رأی دهی شدند.

اعتراض های روز آدینه پیش از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در نوامبر 2020 و پیش بینی یک رکورد جدید در رأی گیری پستی صورت می گیرد؛ رأی گیری که به دلیل خودداری دولت ترامپ از تخصیص بودجه اقتصادی به بخش خدمات پستی ممکن است با اختلال روبرو گردد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "ترامپ : خودم به حساب معترضان پورتلندی میرسم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ : خودم به حساب معترضان پورتلندی میرسم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید