ایلام قهرمان مسابقه های دو صحرانوردی کشور شد

به گزارش گردش و مسافرت، رئیس هیات دو و میدانی استان ایلام گفت: مسابقه های دو صحرانوردی قهرمانی کشور در بخش مردان با قهرمانی تیم ایلام در بخش تیمی به انتها رسید.

ایلام قهرمان مسابقه های دو صحرانوردی کشور شد

به گزارش گردش و مسافرت به نقل از ایرنا، عباس فتحی روز آدینه 8 آذر گفت: استان فارس مقام دوم و استان خراسان رضوی نیز مقام سوم در بخش تیمی را کسب کردند.

وی اضافه کرد: همچنین در بخش انفرادی نیز همایون همتی از کرمانشاه مقام اول، محمد جواد صیادی از فارس مقام دوم و امیر آذریان از ایلام مقام سوم این رقابت ها را در بخش مردان کسب کردند.

فتحی با بیان اینکه 240 دونده زن و مرد در این رقابت ها حضور داشتند، گفت: مسابقه های دو صحرانوردی قهرمانی کشور انتخابی تیم ملی جمهوری اسلامی ایران جهت اعزام به مسابقات قهرمانی آسیا برگزار گردید.

سرپرست فدراسیون دو و میدانی در حاشیه برگزاری این رقابت ها گفت: مسابقات دو صحرانوردی انتخابی تیم ملی به میزبانی ایلام به بهترین شکل برگزار گردید.

ایرج عرب اضافه کرد: با توجه به تمهیدات مناسب و همکاری ورزش و جوانان در بخش های مختلف مسابقه با کیفیت بالایی برگزار گردید که با استقبال خوب و شور و نشاط خاصی نیز روبرو بود.

وی در مورد پیست دو و میدانی ایلام نیز گفت: این پیست شرایط مناسب برای برگزاری مسابقه ها را دارد اما باید تکمیل گردد.

عرب تاکبد کرد: امیدواریم دستگاه های مرتبط از جمله منابع طبیعی استان ایلام همکاری های خود را برای ادامه فعالیت این پیست ادامه دهند و پیست به همین منوال باقی بماند.

وی اضافه کرد: اقدامات لازم برای تکمیل این پیست باید صورت گیرد تا بتوانیم ادامه میزبانی ها را دراستان ایلام داشته باشیم.

عرب توضیح داد: کیفیت برگزاری این رقابت ها نوید میزبانی بیشتر و بزرگتری برای استان در حوزه دو و میدانی و دیگر رشته های ورزشی بدنبال دارد.

رقابت های دو صحرانوردی قهرمانی کشور در رده بزرگسالان در پارک جنگلی چغا سبز ایلام با حضور 30 استان کشور بمدت 2 روز به میزبانی ایلام برگزار گردید.

این مسابقه ها در بخش زنان با حضور 50 ورزشکار روز گذشته برگزار گردید که با قهرمانی تیم تهران در بخش تیمی و انفرادی به انتها رسید.

ایلام در دوی استقامت و نیمه استقامت همیشه جزو برترین های کشور است.

200 ورزشکار در رشته دو و میدانی در 2 بخش زنان و مردان در استان ایلام فعالیت دارند.

منبع: همشهری آنلاین

به "ایلام قهرمان مسابقه های دو صحرانوردی کشور شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایلام قهرمان مسابقه های دو صحرانوردی کشور شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید