اسامی سهام بورس با بالاترین و پایین ترین رشد قیمت امروز 99، 07، 20

به گزارش گردش و مسافرت، امروز سهامداران شرکت های پالایش نفت تهران، سرمایه گذاری استان بوشهر و سیمان آرتا اردبیل در بورس و معامله گران شرکت های نفت پاسارگاد، سرمایه گذاری توسعه و عمران کرمان و صنایع ماشین های اداری ایران در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

اسامی سهام بورس با بالاترین و پایین ترین رشد قیمت امروز 99، 07، 20

به گزارش خبرگزاری گردش و مسافرت ، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با رشد 55 هزار و 221واحدی در ارتفاع یک میلیون و 597هزار و 45واحد به کار خود سرانجام داد و بیش از 12میلیارد و 894میلیون سهم و حق تقدم به ارزشی بالغ بر 13هزار و 941میلیارد تومان در بیش از یک میلیون و 573هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت های پالایش نفت تهران، سرمایه گذاری استان بوشهر و سیمان آرتا اردبیل بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت های سازه پویش، گروه صنعتی ملی و قند نیشابور بیشترین افت قیمت را تجربه کردند.

این گزارش می افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله 3میلیارد و 112میلیون ورقه به ارزش 5هزار و 608میلیارد تومان در یک میلیون و 487هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) 359واحد رشد کرد و در ارتفاع 18هزار و 475واحد قرار گرفت.

به گزارش تسنیم ، در این بازار هم امروز سهامداران شرکت های نفت پاسارگاد، سرمایه گذاری توسعه و عمران کرمان و صنایع ماشین های اداری ایران بیشترین رشد را داشتند و شرکت های تولیدی و خدمات صنایع نسوز توکا، افرانت و قاسم ایران بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

->

منبع: خبرگزاری آریا

به "اسامی سهام بورس با بالاترین و پایین ترین رشد قیمت امروز 99، 07، 20" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسامی سهام بورس با بالاترین و پایین ترین رشد قیمت امروز 99، 07، 20"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید